. . . Váš nezávislý realitní inzertní server ZDARMA
reality nabídkareality poptávkarekreace nabídkanové bydlení

Hromadný Export inzerátů

Nreal.cz Vám nyní nabízí zcela novou službu hromadného exportu všech Vašich inzerátů. Jako první realitní inzertní server v České republice navíc tuto službu poskytujeme ZDARMA a to bez výjimek a skrytých poplatků!

Tato služba je určena pro všechny realitní kanceláře, developery a subjekty podnikající v oboru realit.

Hromadným exportem celé Vaší nabídky na Nreal.cz zdarma zviditelníte své nemovitosti, přispějete k lepšímu povědomí veřejnosti o Vaší společnosti a může se toto i kladně projevit ve Vašem zisku.

Takováto služba zdarma nemá na českém internetu obdoby!

Stačí si pouze vytvořit jednoduchý XML formát pro přenos Vašich realitních nabídek a poptávek na náš server. K exportovaným inzerátům můžete připojit i fotografie. Tento XML formát pravidelně zasílat na náš server a každý den se tyto data automaticky zpracují a ihned objeví na www.nreal.cz


Mám zájem o zřízení služby hromadného exportu inzerátů na Nreal.cz >>>

Podrobný popis a princip funkce hromadného exportu >>>

Rejstřík


Jahho.cz NetSystems Ohry.cz LemonHosting Šmelina-inzerce Dovolená s dětmi Pobyty pro ženy Amateurtennisclub Eurohypoteky.cz Electroshop.cz E-rybar Car tuning Top mobil Jeseníky Alpha007 Eshopy Sportinweb.sk Foto Sajtna Zahradnictví Krhut Užitečně Potápěčský deník Federal Cars Toyota Liberec  Kvalitní tonery za skvělé ceny.  Advokátní kancelář JUDr. Josef Skácel nabízí služby v oblasti obchodního práva, majetkového, občanského a trestního práva..  Prodej a pronájem e-shop řešení, které vás překvapí svými funkcemi..
Hledejte reality a realitní kanceláře u partnera na Nemovitosti.cz