Realitní server Nreal.cz je na prodej, v případě zájmu nás kontaktujte na e-mailu prodej@nreal.cz
. . . Váš nezávislý realitní inzertní server ZDARMA
reality nabídkareality poptávkarekreace nabídkanové bydlení

Jak vyhledávat a pracovat s nreal.cz

Vyhledávání a práce s inzeráty

1, Pro podrobné vyhledávání si nejprve nahoře v záložkách zvolte jednu z kategorií nabídek realit, poptávek realit, nabídek a poptávek rekreací a developerských projektů.

2, Nahoře na stránce se Vám zobrazí vyhledávací box.

3, Nejprve si vlevo zvolte lokalitu, o kterou máte zájem, kliknutím na mapu, nebo na odkazy dole pod mapou. Nad mapou též naleznete odkazy na země Evropy, mapu ČR a Prahy.

4, Vpravo ve vyhledávacím boxu si zvolte parametry hledané nemovitosti a stiskněte vyhledat.

5, Nyní se Vám dole pod tímto boxem zobrazí všechny inzeráty odpovídající Vaším požadavkům.

6, Kliknutím na řádek si zobrazíte detailní informace o každém inzerátu.

7, Pro porovnání si můžete inzeráty v průběhu procházení serveru ukládat do schránky a později si tyto vybrané zobrazit a porovnat si je. Pokud jste přihlášeni, ve schránce Vám zůstanou inzeráty uloženy i po zavření prohlížeče. Po opětovném otevření a přihlášení si je můžete opět zobrazit bez ohledu na to, na jakém počítači jste je ukládali.

8, Na inzerát můžete přímo odpovědět prostřednictvím kontaktního formuláře, odpověď přímo dorazí na kontaktní email inzerátu.

9, Pod tlačítkem zobrazit fotogalerii se Vám v jednom přehledném okně zobrazí všechny zvětšené fotografie.

10, Inzerát si můžete i snadno vytisknout díky upravené tiskové šabloně pod tlačítkem tisk.

Jahho.cz NetSystems Ohry.cz LemonHosting Šmelina-inzerce Dovolená s dětmi Pobyty pro ženy Amateurtennisclub Eurohypoteky.cz Electroshop.cz E-rybar Car tuning Top mobil Jeseníky Alpha007 Eshopy Sportinweb.sk Foto Sajtna Zahradnictví Krhut Užitečně Potápěčský deník Federal Cars Toyota Liberec  NetMailing je systém pro komplexní řešení emailingů bez starostí, znalostí programování a s napojením na libovolný systém..  Prodej a servis nových a ojetých vozů Volvo v Liberci.  Moderní e-shop plný funkcí, to je tvorba eshopu s EET modulem od ShopSystem.cz.
Hledejte reality a realitní kanceláře u partnera na Nemovitosti.cz