Realitní server Nreal.cz je na prodej, v případě zájmu nás kontaktujte na e-mailu prodej@nreal.cz
. . . Váš nezávislý realitní inzertní server ZDARMA
reality nabídkareality poptávkarekreace nabídkanové bydlení

O serveru nreal.cz

O serveru

Server www.nreal.cz je inzertní a informační server poskytující kompletní služby v oboru realit.

Jeho podstatou však je volné vkládání Vašich inzerátů bez nároku na finanční odměny za jejich uveřejňování na webu, nebo jakékoliv skryté závazky realitní kanceláři (exkluzivita apod.).

Portál www.nreal.cz vznikl především jako zaplnění mezery v internetových inzertních realitních vyhledávačích a jako služba uživatelům, kteří si nepřejí za uveřejňování realitních inzerátů platit, nebo být někomu automaticky zavázáni.

Portál se tím stává skutečně přístupný všem bez rozdílu a lze na něm poté najít a vkládat inzeráty ze všech oborů bez zaujatosti pro určitou společnost či skupinu lidí.

Pokud jste realitní kancelář, developer nebo jiný subjekt podnikající v oboru realit, rádi s Vámi navážeme spolupráci a samozřejmě můžete na našem webu bezplatně uveřejňovat své nabídky a služby.

Kontaktujte nás nebo se registrujte.

Jahho.cz NetSystems Ohry.cz LemonHosting Šmelina-inzerce Dovolená s dětmi Pobyty pro ženy Amateurtennisclub Eurohypoteky.cz Electroshop.cz E-rybar Car tuning Top mobil Jeseníky Alpha007 Eshopy Sportinweb.sk Foto Sajtna Zahradnictví Krhut Užitečně Potápěčský deník Federal Cars Toyota Liberec  NetMailing je systém pro komplexní řešení emailingů bez starostí, znalostí programování a s napojením na libovolný systém..  Prodej a servis nových a ojetých vozů Volvo v Liberci.  Moderní e-shop plný funkcí, to je tvorba eshopu s EET modulem od ShopSystem.cz.
Hledejte reality a realitní kanceláře u partnera na Nemovitosti.cz