Realitní server Nreal.cz je na prodej, v případě zájmu nás kontaktujte na e-mailu prodej@nreal.cz
. . . Váš nezávislý realitní inzertní server ZDARMA
reality nabídkareality poptávkarekreace nabídkanové bydlení

Podmínky použití

Podmínky použití serveru nreal.cz

1, Inzertní služba je poskytována ZDARMA. Provozovatel nezodpovídá za zveřejnění inzerátů, jejich obsah ani za jakýkoliv jejich možný společenský a právní dopad (poškození třetích osob, nepravdivý obsah, klamání apod.). Provozovatel se tím i zbavuje jakékoliv odpovědnosti za uveřejněné inzeráty a nebude po něm tudíž možné vymáhat žádné finanční ani jiné prostředky. Provozovatel v žádném případě za obsah webu (inzerátů) nijak neručí.

2, Provozovatel si vyhrazuje právo editovat příchozí inzeráty v jakémkoliv rozsahu, především z důvodu korektury. Stejně tak si vyhrazuje právo inzeráty bez udání důvodů odstranit a to bez předchozího upozornění, především inzeráty nepravdivé a s nesmyslným obsahem. Za editaci inzerátů nenese žádnou právní ani finanční zodpovědnost.

3, Provozovatel si vyhrazuje právo případně kontaktovat osoby, které používají server www.nreal.cz a to z jakýchkoli důvodů a to především za obchodním účelem a účelem zlepšování služeb.

4, Tyto podmínky jsou platné v celém rozsahu a uživatel s těmito podmínkami automaticky souhlasí při používání serveru, registraci své osoby i uveřejňování svých inzerátů na www.nreal.cz a k souhlasení s podmínkami není třeba vlastnoruční podpis.