Realitní server Nreal.cz je na prodej, v případě zájmu nás kontaktujte na e-mailu prodej@nreal.cz
. . . Váš nezávislý realitní inzertní server ZDARMA
reality nabídkareality poptávkarekreace nabídkanové bydlení

img
Provětrávané zavěšené fasády zaujmou všechny, kdo upřednostňují bydlení v rodinných domech a oblíbili si jednoduchý funkcionalistický styl. Tento typ fasád přitom ovlivňuje nejen vzhled objektu, ale i zlepšuje jeho vlastnosti.


img
Garážová vrata nejen díky své velikosti zaujmou na první pohled. Proto je důležité, aby ladila s domem, jeho dveřmi, plotem, okny i dalšími prvky. I když také pro vrata platí, že krása není všechno.


img
Rozhodujete se pro koupi mikrovlnné trouby? Časopis Design and Home Digest vám nabízí 10 tipů, proč právě teď koupit mikrovlnnou troubu...


img
Díváte se celá léta na nevzhledné kovové tmavočervené zárubně? Změňte to právě teď! A nemusíte kvůli tomu své bydlení proměnit ve staveniště.


img
Klasickou červenou, nebo jiný odstín? Otázka, kterou možná řešíte právě teď, kdy je ideální čas na výměnu střešní krytiny. Nevíte, jakou zvolit barvu fasády, jakou barvu střešní krytiny a jaký typ střešní krytiny by vašemu domu nejlépe slušel? Vyzkoušejte si to nejprve na nečisto!


img
Váza s čerstvými květinami bezesporu patří k letním doplňkům interiéru. Zatímco někteří dávají předsnot pugeto kopretin, návrháři zastávají jiný trend: podstatná je výjimečnost. Umět okolí zaujmout, být originální a kreativní.


img
O renovaci koupelny sní nejedna hospodyňka. Zvláště v panelákových bytech nebývají umakartové místnůstky nejpůvabnější. Ale představa bourání jádra sen o nové koupelně často oddaluje. Řešení je přitom tak snadné. Místo obkládaček lze použít interiérové dekorativní desky, které obklady dokonale imitují.


img
Občas je potřeba vylepšit kuchyni, ale za "dostupnou cenu". Třeba proto, že na novou včetně spotřebičů je třeba teprve našetřit. Jak postupovat?