Realitní server Nreal.cz je na prodej, v případě zájmu nás kontaktujte na e-mailu prodej@nreal.cz
. . . Váš nezávislý realitní inzertní server ZDARMA
reality nabídkareality poptávkarekreace nabídkanové bydlení

zpětFalešné obklady zvládne i laik

img

Ze staré koupelny novou a za pár hodin? Kdo by to nechtěl! Řešení se nabízí v dekorativních deskách. Prodávají se pod různými názvy vyjmenujme namátkou Barker, Abitibi, GP Jsou ideální náhradou za obkládačky a konečným efektem je dokonalý vzhled koupelny.

Koupelna se špetkou romantiky

Předností dekorativních desek je jejich snadná aplikace. Protože se vyrábějí ve větších rozměrech (244 x 122 cm) je práce hotová opravdu za chviličku. Vodovzdorný materiál, ze kterého jsou dekorativní desky vyrobeny, je ideální právě pro použití v panelákových koupelnách a na toaletách, ale také v kuchyňských koutech. Deska se lepí přímo na umakart a snadno se rozměrově upravuje obyčejnou nebo elektrickou pilkou s jemnými zoubky. A z ošklivého káčátka (nevzhledného umakartového bytového jádra) se rázem vyklube dokonalá koupelna, která jako kdyby do paneláku ani nepatřila.

 Kanadské obklady

Kdo se namlsá snadnou možností změny interiéru ve své koupelně, bude možná chtít pokračovat renovací celého bytu. Do obýváku nebo předsíně už asi nepoužije vodovzdorné desky Abitibi, ale může sáhnout například po kanadském obkladu Canfor, vyrobeného lisováním dřevitých hmot. Ze vzorů se nabízí například dokonalá imitace kamene, cihel, hrubých prken, palubek a kazetových obkladů, a to v mnoha různých barevných odstínech. Malá koupelna pro velký požitek Dekorativní obklady je možné použít také pouze lokálně. Například při obnově kuchyňské linky nebo vnitřních dveří, při výrobě vestavěných skříní i jiného nábytku. Stačí popustit uzdu fantazii a výsledek překvapí. Zaručeně totiž přivede hosty v úžas a obdiv.

Foto: Linea Praha a Werzich

Autor: BydleteLépe.cz